July 26, 2021

Saturday’s scores & fixtures

Spread the love

Ashton Utd
P P 15:00 Basford United

Grantham
P P 15:00 Witton Albion

Hyde
P P 15:00 Atherton Collieries

Lancaster City
P P 15:00 Buxton

Matlock Town
P P 15:00 FC United of Manchester

Mickleover Sports
P P 15:00 Bamber Bridge

Nantwich Town
P P 15:00 Morpeth Town

Radcliffe
P P 15:00 Stafford Rangers

Scarborough Athletic
P P 15:00 Gainsborough Trinity

Warrington Town
P P 15:00 South Shields

Whitby Town
P P 15:00 Stalybridge

Caernarfon Town
P P 14:30 Aberystwyth Town

Cefn Druids
P P 14:30 Barry Town

Flint Town United
P P 14:30 The New Saints FC

Penybont
P P 14:30 Connah’s Quay Nomads

Gosport Borough
P P 15:00 Metropolitan Police

Hartley Wintney
P P 15:00 Hendon

Hayes & Yeading
P P 15:00 Beaconsfield

Merthyr Town
0 0 15:00 Wimborne Town

Poole Town
P P 15:00 Salisbury FC

Swindon Supermarine
P P 15:00 Chesham

Taunton
P P 15:00 Farnborough

Tiverton Town
P P 15:00 Dorchester

Walton Casuals
P P 15:00 Truro City

Weston-s-Mare
P P 15:00 Harrow Borough

Yate
P P 15:00 Truro City

Yate
P P 15:00 Wimborne Town

Bath City
P P 15:00 St Albans

Billericay Town
0 0 15:00 Dulwich Hamlet

Dartford
0 0 15:00 Hungerford Town

Hampton & Richmond
0 0 15:00 Ebbsfleet United

Havant and Waterlooville
0 0 15:00 Eastbourne Borough

Hemel Hempstead
0 0 15:00 Concord Rangers

Maidstone Utd
P P 15:00 Chippenham Town

Slough
0 0 15:00 Braintree Town

Welling United
P P 15:00 Tonbridge Angels

Pacos Ferreira
0 0 15:30 Braga

Vitoria de Guimaraes
0 0 18:00 SC Farense

Tondela
0 0 20:30 Boavista

KV Oostende
0 0 15:15 KV Kortrijk

Mouscron-Peruwelz
0 0 17:30 Genk

Waasland Beveren
0 0 17:30 Zulte-Waregem

Charleroi
0 0 19:45 Mechelen

AFC Fylde
0 0 15:00 Blyth Spartans

AFC Telford United
0 0 15:00 Curzon Ashton

Alfreton Town
P P 15:00 Hereford FC

Alfreton Town
P P 15:00 Boston United

Brackley Town
P P 15:00 Bradford P A

Bradford P A
0 0 15:00 Chester FC

Chorley
0 0 15:00 Farsley

Darlington
P P 15:00 Chorley

Kidderminster Harriers
P P 15:00 Spennymoor Town

York City
P P 15:00 Gloucester

Gateshead
0 0 17:00 Guiseley

Cittadella
0 0 13:00 Ascoli

Monza
0 0 13:00 Cosenza

Pisa
0 0 13:00 Brescia

Pordenone
0 0 13:00 Venezia

Reggina
0 0 15:00 Lecce

Asteras Tripoli
0 0 15:15 Panetolikos

Larissa FC
0 0 17:30 Apollon Smyrnis

Ballymena United
P P 15:00 Crusaders

Carrick Rangers
P P 15:00 Glenavon

Portadown
P P 15:00 Dungannon Swifts

Warrenpoint Town
P P 15:00 Glentoran

Cliftonville
P P 17:30 Larne